All That Jazz

Co?
Cykl warsztatów Modern Jazz to świetna okazja do tego aby podnieść swoje taneczne umiejętności i poprawić ogólną technikę tańca, dla której przecież podstawy tańca jazzowego stanowią jeden z filarów. Niezależnie od tego jaki styl tańca jest Twoją domeną bez wątpienia te warsztaty przyczynią się do poprawy Twojego tańca generalnie. Właśnie dlatego zaprosiliśmy dla Was Michała Łabusia, który tak właśnie mówi o swoich zajęciach:

„Warsztaty prowadzone będą z zakresu technik: jazz/contemporary/modern z elementami i podstawami techniki klasycznej. Na warsztat składać się będzie rozgrzewka oraz autorska choreografia. Podczas rozgrzewki szczególny nacisk stawiany będzie na kształcenie umiejętności z zakresu techniki tańca, która jest podstawą w każdym stylu i pomaga w budowaniu świadomości i pracy z własnym ciałem. Warsztat wprowadzi uczestników w terminologię tańca klasycznego, która jest uniwersalnym językiem w świecie tańca.Wysoka jakość, precyzja, płynność i dyscyplina to najlepsza charakterystyka każdego tancerza.Choreografia będzie skoncentrowana na głębokiej świadomości ciała oraz plastyce ruchu, a wszystkie składowe choreografii podparte solidną techniką. Całość warsztatów zwieńczona zostanie wykładem na temat profesjonalnej pracy tancerza na zawodowych scenach”

Kto?
Michał Łabuś to dyplomowany tancerz ZASP; ukończył studia wyższe na kierunku Administracja Publiczna. W swoim dorobku posiada min. dwa tytuły Mistrza Polski w hip hopie oraz Wicemistrza Świata w tej samej kategorii. Instruktor i pedagog w takich technikach tańca jak jazz, modern, taniec współczesny, hip hop. W latach 2003-2007 związany był z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie występował między innymi w: "West Side Story";"Gorączka";"Swing-Duke Elington Show";"Eurazja";"Operetka";"My Fair Lady";"Bal w Operze";"C-Aktiv". Laureat programu "VIVA Selections Dance Academy". W 2010 roku Laureat nagrody Prezydenta Miasta Gdańsk Dla Młodych Twórców w dziedzinie Kultury. W latach 2008-2015 związany z Bałtyckim Teatrem Tańca Izadory Weiss oraz Operą Bałtycką w Gdańsku gdzie jako solista występował w takich przedstawieniach jak "Romeo i Julia"; "Chopinart"; "OUT"; "4&4"; "Święto Wiosny"; "Czekając na"; "Salome"; "Kopciuszek"; "Windows"; "No More Play"; "Six Dances"; "Cool/Fire"; "Sen Nocy Letniej", „Clash”; ”Fun”; ”Light”, ”Body Master”, ”Sarabande”. Jest twórcą własnych choreografii do spektakli :"Uwikłani" w ramach projektu Scena dla Tańca, "You Are My Sister" w Teatrze Muzycznym Roma oraz „Legenda Kaliny Jędrusik” koncertu finałowego 27 Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Występował na licznych festiwalach w Polsce, Niemczech, Tajlandii (Bangkok), Turcji (Istambuł). W 2014 roku w listopadowym numerze Dance Magazine został wybrany przez krytyka Grahama Wattsa jednym z najlepszych tancerzy w Europie za sezon 2012/13.Od stycznia 2015 skoncentrowany na autorskiej pracy którą łączy z czołowymi tancerzami w kraju oraz poza jego granicami , czego efektem jest najnowszy spektakl „Radio Żelaza” wraz z Dzikistyl Company w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca (05.06.2015)

All That Jazz - cykl warsztatów

Kiedy?
18 marca
6 maja
3 czerwca

Gdzie?
Studio SDA ul. Nabycińska 19, Wrocław

Za ile?
Pojedyncze warsztaty: 69 zł (SDA Teams: 59 zł)

Plan:*
10.30 - 12.00 - lekcja 1
12.15 - 13.45 - lekcja 2
13.45 - 14.45 - wykład
W przypadku dużej liczby uczestników możliwość zorganizowania drugiej grupy, której zajęcia rozpoczynały by się od godziny 15:00 (decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat)

Zapisy:
All That Jazz - zapisy
Liczba miejsc ograniczona! W przypadku dużej liczby uczestników możliwość zorganizowania drugiej grupy, której zajęcia rozpoczynały by się od godziny 15:00 (decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat)

Płatność:
Wpłaty należy dokonać do 4 dni roboczych od zapisu:
(tylko wpłata gwarantuje miejsce na warsztatach)

Nr konta: 79 1050 1575 1000 0090 6566 7793

Adresat: Street Dance Academy Michał Czyżewski
Adres: ul. Drzewieckiego 5/21, 54-129 Wrocław
Tytulem: Wejście na salę, imię i nazwisko
(Np. Wejście na salę, Jan Kowalski).

lub bezpośrednio w recepcji SDA.
Więcej informacji: Michał Czyżewski - 502 161 572


Podążaj z nami!

  • Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Twitter
  • Google+