DANCEHALL na MAXA czyli MONSOON w akcji

A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

DANCEHALL mocno Cię kręci ? Przygotowaliśmy mały rzut oka na taneczny backstage. Sprawdź!

Często prezentujemy Wam to co jest efektem pracy naszych grup i instruktorów. Jednak jest to jedynie wierzchołek góry lodowej. Cała reszta dzieje się pod powierzchnią. Co pod nią znajdziecie ? Pasję, zaangażowanie i mnóstwo pozytywnych wibracji. Dzisiaj trochę o „tanecznej kuchni” opowie Wam nasza instruktorka Agata Ligas. A potrafi opowiadać bardzo ciekawie:

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsdapoland%2Fvideos%2F186497122453368%2F&show_text=0&width=450

SDA:Na początek pomówmy o Tobie. Czym jest dla Ciebie DANCEHALL i dlaczego właśnie ten styl jest Ci tak bliski ?

AGATA: „Dancehall jest kulturą, przez której pryzmat znalazłam sposób na wyrażanie siebie. Taniec, którego cechą charakterystyczną jest ekspresyjność i siła, pozwala mi na odcięcie się od rzeczywistości. Jestem w stanie wyrazić emocje, których często nie potrafię uzewnętrznić w życiu codziennym. Pomógł mi poczuć się silną i pewną siebie kobietą, zarazem znającą pojęcie dyscypliny i ciężkiej pracy. Do tego ta muzyka ahh… nieodłączny element każdego dnia! Kocham dosłownie każdy segment Dancehallu (nawet jeśli bywa nie do końca zrozumiały dla norm naszego społeczeństwa). Kocham go od tańca i muzyki, po styl życia, wyrażania siebie Jamajczyków, którzy inspirują mnie każdego dnia.”

SDA: Opowiedz proszę trochę o projekcie video który możemy zobaczyć poniżej ?

AGATA: „Projekt „THE POWER” powstał na drodze współpracy między Superiorem Blazzaz (Jamajczykiem, członkiem ekipy Sopreme Blazzaz) a grupą dancehallową Monsoon trenującą w naszym studio. Pokazuje, że nasze tancerki to silne i pewne siebie dziewczyny, które nie boją się wyzwań i… kamery! Bez problemu sprostały choreografii Superiora i jego koncepcji. Trenują zaledwie 1,5 roku, a dzięki współpracy przenoszą razem góry!.”

SDA: No właśnie powiedz coś więcej o Monsoon-ach. Jaka to grupa, jak Ty je widzisz ?

AGATA: „Monsoonki inaczej… SDA-owskie DŻAGI NR 1.  Pełne pasji, ATTITUDE i motywacji do ciężkiej pracy. Dobre, mądre, pokorne i zawsze sobie pomocne. Bo jak to mówią… trzeba chodzić z podniesioną głową, a nie zadartym nosem. Każda inna, piękna i wyjątkowa na swój indywidualny sposób. Kiedy zaczynają razem tańczyć, nic ich nie wybije z równowagi… prędzej one kogoś! Team work makes dream work!”

Agata Ligas bez wątpienia zaraża energią. Wiedzą o tym nie tylko dziewczyny z grupy Monsoon, ale także uczestniczki otwartych zajęć, które możecie sprawdzić w każdą ŚRODĘ o 19.00. A jak wykażecie się entuzjazmem to może uda się Wam zasilić szeregi Monsoon.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *