Michał Czyżewski

Michał Czyżewski

Artysta/Choreograf reprezentowany przez SDA Artistic Agency. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął od tańca towarzyskiego gdzie osiągną mistrzowską klasę taneczną „A” w stylach latynoamerykańskich i standardowych. Jego pierwszymi nauczycielami innych technik tanecznych głównie tańca jazzowego i tańca współczesnego byli Małgorzata Gietler, Sebastian Gębura. Nad dalszym rozwojem w tych technikach pracował pod okiem uznanych autorytetów jak Allasan Wat czy Witold Jurewicz.

Kolejnym krokiem na drodze jego rozwoju było bez wątpienia rozpoczęcie regularnych szkoleń w najlepszych studiach tanecznych na świecie w Los Angeles oraz Londynie, gdzie pracował nad rozwojem swoich choreograficznych umiejętności u ogromnej ilości najlepszych choreografów, stanowiących ścisły top świata tańca. Jako bardzo dobry i wymagający nauczyciel jest częstym gościem różnorodnych warsztatów w Polsce gdzie stara się przekazywać nie tylko choreografię, ale również wiedzę na temat tańca oraz sposobów najlepszej pracy nad sobą jako tancerza. Przygotowywał choreografie do pokazów tanecznych przed koncertami takich gwiazd ja Mandaryna czy Doda z zespołem Virgin a także szeregu pokazów mody i pokazów tematycznych.

Jest organizatorem przeróżnych warsztatów tanecznych na terenie Wrocławia w tym największych w południowej Polsce warsztatów Symphony of Move, które organizuje w ramach założonego przez siebie studia Street Dance Academy będącego w ścisłej czołówce w Polsce pod względem poziomu i jakości nauczania.