Paulina Narożnik

Paulina Narożnik

Zwana Niunią odkąd zaczęła tańczyć, czyli w wieku 12 lat. Jeszcze wcześniej pierwsze taneczne kroki stawiała przy drążku baletowym, ale dopiero w zespole tańca nowoczesnego „Danselen” prowadzonym przez Elenę Grendę taniec stanął na pierwszym miejscu. Razem z zespołem, brała udział w wielu pokazach, projektach i turniejach tanecznych zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Aktualnie Niunia już od 5 lat jest związana z największym wrocławskim studiem tanecznym – Street Dance Academy – założonym przez Michała i Piotra Czyżewskich.

Dzięki licznym warsztatom oraz wyjazdom do Los Angeles miała możliwość szkolenia się u największych gwiazd tanecznych. Obecnie tworzy wraz z Barbarą Olech, Dorotą „Doris” Jezierską, Piotrem „Czyżem” Czyżewskim, Michałem „Wisienem” Czyżewskim i Pawłem „Bulim” Kokowskim grupę SUPER 6, z którą niedawno zdobyła między innymi II miejsce na World of Dance Europe w Berlinie. Od dwóch lat prowadzi także warsztaty taneczne zarówno w Polsce (m.in.w Kielcach, Poznaniu, Zielonej Górze) jak i za granicą („Get Fresh Dance WorkShops” na Białorusi).

Od października 2012 roku jest instruktorem zespołu „Be Over Boogie”, który pomimo krótkiego stażu tanecznego ma już na swoim koncie I miejsca w różnych konkursach. Niunia w swoich choreografiach czerpie inspiracje z różnych styli tanecznych, a na zajęciach stara się zarażać dobrą energią.