Grupy turniejowe/pokazowe w SDA… dlaczego warto ?

Jeśli myślisz o tańcu bardziej na serio to koniecznie musisz poznać koncepcję grup turniejowych i pokazowych w SDA. Bycie w nich to realizacja artystyczna, szybszy rozwój, więcej treningów, oraz ekstra bonusy.

Gdy taniec to więcej niż hobby

Czujesz, że taniec to dla Ciebie coś więcej niż hobby i sezonowa zajawka ? Szukasz miejsca, które pozwoli Ci rozwinąć taneczne skrzydła ? A może chcesz być otoczony ludźmi, których życie napędza ta sama pasja co Ciebie ? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi „TAK” to poświęć 4 minuty na doczytanie tego wpisu, do końca. Być może właśnie znalazłaś/łeś to czego szukasz.

Troska o rozwój ludzi którzy nam zaufali to coś na stałe wpisanym w nasze DNA. Szczególnie przejawia się to w podejściu do grup turniejowych i pokazowych. To im od początku istnienia chcieliśmy dać najlepsze warunki do rozwoju. Patrząc na wszystko z grubo już ponad 10-letniej perspektywy możemy śmiało powiedzieć, że się udało. Stworzyliśmy kompleks rozwiązań, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Czym właściwie są grupy turniejowe/pokazowe w naszym studiu ? Mówiąc najprościej to ludzie, którzy w stałym składzie w ramach zajęć tanecznych realizują różnego rodzaju projekty. Są to m.in wyjazdy na zawody, nagrania video, praca przy płatnych projektach i wszystko na co pozwala taneczna wyobraźnia.

Co dają grupy turniejowe/pokazowe

DARMOWY OPEN – To unikatowa rzecz z której jesteśmy wyjątkowo dumni, bo uruchomienie jej było nie lada wyzwaniem. Mówiąc najprościej: każdy uczestnik grupy turniejowej (pokazowej) wybiera z listy zajęć otwartych jedne zajęcia, na które uczęszcza GRATIS. Innymi słowy w sezonie dostajesz do 40 zajęć za darmo. Całkiem niezły boost rozwojowy prawda.

DOSTĘP DO SALI – Uczestnicy grup turniejowych (pokazowych) poza godzinami swoich treningów mogą korzystać dodatkowo z sali całkowicie za darmo. Studio skonstruowane jest tak, że jeśli tylko sala jest dostępna możesz zarezerwować ją również w sobotę i niedzielę. Progresujemy więc all day long.

ZNIŻKI NA WARSZTATY – Wierzymy w filozofię „koszuli bliższej ciału”. Dlatego członkowie grup turniejowych (pokazowych) mogą liczyć na zniżki w przypadku organizowanych przez nas warsztatów i eventów. Dokładnie ta sama zasada dotyczy naszych firmowych ubrań

KARNET TEAM – Jeśli komuś nie wystarcza dodatkowy open i dodatkowy dostęp do sali to nic. Może wykupić sobie sobie karnet open na zajęcia. Karnet jest w cenie którą śmiało można nazwać dumpingową bo komplet gofrów w Wejherowie dla przeciętnej rodziny kosztuje więcej.

TURBO KADRA – To element będący spoiwem całej idei grup turniejowych (pokazowych). Ludzie, którzy bardzo często są nie tylko nauczycielami.To przyjaciele, przykłady, powiernicy tajemnic, a do tego specjaliści w swoich dziedzinach. Mieć ich w swoich szeregach to prawdziwy zaszczyt.

I jeszcze więcej…

Nie chcemy pisać tutaj o atmosferze, dedykowanych eventach, organizowanych zawodach/pokazach i paru innych rzeczach. Je należy poznać na własnej skórze. A więc…

Jeśli czujesz, że nasze podejście i wartości trafiają do Ciebie i chciałbyś spróbować u nas swoich sił to daj znać. Zapisz się na nabór do wybranej grupy zamkniętej wybierając ją w GRAFIKU. Ktoś od nas skontaktuje się z Tobą, aby luźno porozmawiać i być może będzie to początek pięknej przygody. Zobacz też jakie cuda potrafią stworzyć nasze teamy, a to tylko jeden z wielu PROJEKTÓW VIDEO

Pozdrawiamy
SDA CREW

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *