Kolejne wygrane

Oj wrocławska scena dancehall rośnie w siłę. Ogromny wkład mają w to osoby, które dobrze znacie. Dzisiaj o nich.

W zeszły weekend miały miejsce zawody MASHUP DIPLACE które swoją drogą zorganizowane były na kozackim levelu za co chylimy czoła.Głodna zawodów i spotkań scena dancehall pojawiła się tłumnie, w tym reprezentacja naszego pięknego Wroclove. W sumie to nie tylko pojawiły, ale przyjechały jak po swoje. Wydarzyło się tam co następuje:

 

Ekipa FANM INIK zgarnęła 3 miejsce w kategorii formacji powyżej 19 lat. Brawa dla dziewczyny i dla EWA PACYKOWSKA które zmontowały całego seta w miesiąc wliczając w to nocną okupację jednej z sal przez kilka dni.

Dodatkowo sama Ewa zajęła 3 miejsce walkach solo powyżej 19 lat tak więc sztos straszny i gratulujemy bo wiemy jak ciężko dzielić czas pomiędzy siebie i grupę którą się dowodzi.

Dancehallowy krejzol czyli AGATA LIGAS w tej samej kategorii zgarnęła 1 miejsce tak więc po raz kolejny Wrocław mocno porządził i tyle w temacie.

Do tego ziomeczki z Wrocławia JAGOODKI w swoim debiucie powyżej lat 15 zrobiły tyle, że więcej nie mogły zdobywając numer uno w swojej kategorii.

NO CÓŻ MY GRATULUJEMY OPÓR

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *