Nabory do grupy spektaklowej Zaburzona Percepcja

Ten nabór to szansa dla wszystkich którzy pragną pokazać swój taniec na scenie i stworzyć SPEKTAKL podsumowując swoją regularną pracę na sali pod okiem Anety Berezowskiej i Sebastiana Gębury
Nabór do grupy spektaklowej Zaburzona Percepcja
Nabór do grupy ZABURZONA PERCEPCJA jest otwarty dla wszystkich, trwa dwa tygodnie i ma formę ONLINE. Po zakończeniu naborów odezwiemy się do wszystkich zainteresowanych, a Wy tymczasem sprawdźcie szczegóły poniżej.
 
CO ?
Nabory do grupy spektaklowej ZABURZONA PERCEPCJA trenującej dwa razy w tygodniu. Więcej o grupie słowami Anety i Sebastiana poniżej:
“Zaburzona Percepcja to grupa, w której nie zabraknie porządnej dawki modern jazzu oraz tańca współczesnego. Oprócz tego poznacie tajniki improwizacji i nauczycie się podstaw tańca klasycznego.
Na zajęciach będziemy skupiać się nie tylko na odpowiedniej technice, ale przede wszystkim na wzmacnianiu indywidualności w tańcu. Będziemy brać udział w pokazach, nagrywkach video, ale głównym naszym celem będzie stworzenie spektaklu”
 
KTO ?
Grupę prowadzą Aneta Berezowska i Sebastian Gębura
SEBASTIAN:
Choreograf, tancerz, aktor, performer, instruktor tańca. Na scenie, pojawił się rozpoczynając współprace z Teatrem Tańca ARKA we Wrocławiu. Mieszka i pracuje w Austrii. W tym czasie współpracował również z Dance Company X-ida, gdzie, jako tancerz wystąpił w wielu produkcjach teatralnych i tanecznych, prowadzonych przez znanych choreografów takich jak: Teresa Ranieri, Philip Riera, Martin Sonderkampf, Ester Linley, Harmen Tromp, Nicole Cachivio, Rose Breuss, Liz King, Andros Zins – Brown, Akami Takagi, Amy Reymonds, Ester Balfe, Johannes Randolf, Georg Blaschke, Elio Gervasi, Chris Haring, Jianan Qu.
Sebastian brał czynny udzał we współtworzeniu spektaklu ,,Romeo and Juliet” prowadzonego przez Liz King, z udziałem muzyków z orkiestry symfonicznej z Uniwersytetu w Graz I Oberschutzen, oraz tancerzy z Trinity Laban Conservatoire of Music & Dance w Londynie. Współpracował również przy spektaklu Jianan’a Qu, który to został wyróżniony podczas festiwalu „Impuls Tanz” w Wiedniu. Wziął także udział w wielu produkcjach taneczno-muzycznych w reżyserii Thomas’a Kerlb’a. Współpracując z absolwentami i tancerzami Bruckner Universitaet, Pod patronatem Bruckner Hause Linz i Thomas’a Kerbl’a, prowadził „reasearch” do europejskiej premiery musicalu „Song and Dance”.
W 2007 roku brał udział w projekcie „EU” w Lizbonie prowadzonym przez Teresę Ranieri. Był instruktorem w Perform Dance Linz – szkole tańca przygotowującej przyszłych tancerzy do egzaminów na uczelnie taneczne w Europie. Stale współpracuje ze Studiem Tańca Street Dance Academy we Wrocławiu i jest choreografem i współzałożycielem grupy tańca współczesnego INTROligatornia.
 
ANETA:
dyplomowana animatorka kultury, ukończyła Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu na specjalizacji tanecznej. Oprócz tego ukończyła różne kursy i szkolenia związane z ruchem. Od 2015 roku pracuje w różnych szkołach jako instruktorka zarażając miłością do tańca i pokazując jego różne oblicza.
Na zajęciach koncentruje się nie tylko na technice, ale przede wszystkim na budowaniu pewności siebie i oryginalności każdej jednostki. Nie tylko pokaże Ci podstawowe kroki, ale przede wszystkim pomoże Ci pokochać i zrozumieć samego siebie. Uczestniczyła w projekcie artystycznym w Niemczech gdzie za pomocą sztuki, głównie tańca integrowała młodzież.
Na co dzień prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi z jazzu, stretchingu, zdrowego kręgosłupa i rock&rolla. Grupy, które przygotowuje do różnych pokazów i konkursów osiągają sukcesy i uznanie widzów.
 
KIEDY ?
Grupa będzie pracować:
poniedziałek – 18:30 – 20:00
piątek – 20:00 – 21:30
do tego może korzystać z BONUSÓW przeznaczonych dla teamów SDA takich jak dostęp do sali czy zniżki na warsztaty 
 
KOSZT ?
Udział w naborze jest bezpłatny, natomiast miesięczny koszt zajęć do 190 zł.
 
GDZIE ?
Street Dance Academy ul. Nabycińska 19
 
JAK SIĘ ZAPISAĆ ?
Zapisy przyjmujemy w linku poniżej
 
Do zobaczenia
SDA CREW

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *