Nowe zajęcia – Salsa i Twerk

Od stycznia mamy dla Was dwie nowości w SDA. Czekają na Was zajęcia TWERK oraz SALSA. No bo jak zaczynać nowy rok to na całego❣️ Sprawdźcie szczegóły
CO?
TWERK – to energetyczny i zmysłowy styl tańca, który wywodzi się z kultury afroamerykańskiej. Charakteryzuje się intensywnymi ruchami bioder i pośladków, często wykonywanymi w rytmie muzyki hip-hop, dancehall lub trap. Jest to nie tylko forma tanecznej ekspresji, ale również sposób wyrażenia pewności siebie i siły. Twerk zdobył popularność na całym świecie, przyciągając entuzjastów tańca i propagując pozytywny przekaz ciała i akceptacji swojej sylwetki. Regularne zajęcia z WAACKINGU dla wszystkich tych, którzy z tańca chcą czerpać sporo radości
 
SALSA – Kurs Salsy Liniowej On1 w parach totalnie od podstaw, na zajęcia można zapisać się w parze lub solo – zmieniamy się w parach. Zaczniemy od kroku podstawowego, stopniowo wprowadzając nowe figury. Nauczymy Cię współpracy z partnerem: jak prowadzić lub podążać w tańcu. Pokażemy też stylingi, dzięki którym Twój taniec będzie bardziej efektowny.
Jest to świetna okazja, żeby dobrze się bawić i poznać nowych ludzi Czym w ogóle jest Salsa Liniowa On1? W Salsie liniowej On1 tańczy się w rytmie „na 1″, wszystkie figury wykonywane są w jednej linii. Pierwotnie stworzona głównie z myślą o występach scenicznych. Charakteryzuje się dużą dynamiką tańca pełną obrotów oraz rozbudowanych stylingów.
 
KTO ?
Zajęcia z Twerku poprowadzi dla Was Ola Mężyńska, natomiast Salsę poprawadzą dla Was Maria Olszewska wraz ze swoim partnerem Kornelem.
 
KIEDY ?
TWERK – Wtorki 19.00 ( termin startu zależy od liczby zapisów, ale planujemy ruszyć 9 stycznia )
SALSA – Piątki 19.00 ( termin startu zależy od liczby zapisów, ale planujemy ruszyć 12 stycznia )
 
KOSZT ?
Na zajęcia możecie zapisać się jeśli tylko macie ważny karnet na nasze grupy rekreacyjne lub posiadacie jedną z naszych kart partnerskich.
 
GDZIE ?
Wiadomo… Street Dance Academy ul. Nabycińska 19 Wrocław
 
JAK SIĘ ZAPISAĆ ?
Na zajęcia zapiszesz się klikając link poniżej i wybierając odpowiednia zajęcia z naszego grafiku.
 
Pozdrawiamy
SDA Crew

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *