Street Dance Academy

Regulamin kaucji dla kart partnerskich Multisport, FitProfit, Medicover Sport

Street Dance Academy akceptuje karty partnerskie: Multisport Plus, Multisport Kids, Multisport Studnet, FitProfit, Medicover Sport.

Każdy użytkownik chcący skorzystać z kart partnerskich musi zapoznać się i zaakceptować zasady uczestnictwa w naszych zajęciach  zanim zostanie dokonany zapis.

1. Dla posiadaczy kart partnerskich wszystkie zajęcia są bezpłatne przy spełnieniu określonych warunków

2. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wcześniejszy zapis na zajęcia (w systemie przez stronę https://s-d-a.pl/grafik), potwierdzony wniesioną opłatą rezerwacyjną/kaucją w wysokości 30 zł od osoby. Bez opłaconej kaucji klient posiadający kartę nie ma prawa i możliwości do rezerwacji miejsca na zajęciach.

3. Ze względu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc w obiekcie, by mieć pewne miejsce, które będzie na Ciebie czekać na każdych kolejnych zajęciach, musisz dokonać zapisu (przez stronę) oraz opłacić kaucję rezerwacyjną, zwrotną, w wysokości 30 zł (klikając uzupełnij PORTFEL). Dopóki jest ona u nas aktywna – możesz zarezerwować miejsce na kolejnych zajęciach.

4. W jakich przypadkach można stracić kaucję ?
a) nie odwowałeś/aś swojej rezerwacji na wybrane zajęcia co najmniej na godzinę przed rozpoczęciem zajęć,
b) przyszedłeś na zajęcia, ale okazało się, że Twoja karta partnerska jest nieaktywna lub zapomniałeś odznaczyć się w recepcji studia

5. Kaucja obowiązuje na wszystkie zajęcia otwarte. W przypadku kiedy utracisz swoją kaucje, z któregoś powodu wymienionego w pkt 4. należy ponownie wpłacić kaucje (kilkając uzupełnij PORTFEL) aby móc w dalszym ciągu rezerwować miejsce na zajęciach. 

6. Zwrot kaucji następuje w momencie, kiedy byłeś/aś obecna na wszystkich zajęć zarezerwowanych przez Ciebie, ale nie chcesz już dalej na nie uczęszczać. W takim przypadku napisz do nas maila na adres recepcja@s-d-a.pl podając swoje imię, nazwisko, telefon oraz numer konta bankowego. My po sprawdzeniu wszystkiego w systemie w ciągu 14 dni dokonamy zwrotu kaucji na konto bankowe, a Twoje konto zostanie usunięte.

Regulamin obowiązuje od dnia 28 czerwca 2023 r.