Warsztaty toprock Bartek „Dejot” Urbanowicz

Mamy dla Was kolejną i rzadką opcję warsztatową. Tym razem zawita do nas BARTEK "DEJOT" URBANOWICZ aby przeprowadzić konkretny warsztat z TOPROCKINGU❣️ Nie ma co zwlekać, więc bierz butelkę wody i lepiej wpadaj.

➡️ CO ?

Warsztaty z BARTKIEM „DEJOTEM” URBANOWICZEM w postaci dwóch kozackich klas 1,5h każda pełnych ognia i fajerwerków.

➡️ KTO  ?

Bartek „Dejot” Urbanowicz – Reprezentant wrocławskiej sceny tanecznej, z breaking’iem związany od ponad 20 lat, a z samym tańcem od ponad 30. Członek ekipy Funky Masons, półfinalista programu TVN – Mam Talent. Współtwórca wielu tanecznych inicjatyw w tym Konfrontacje, Bboy Stance Jam, czy Full Colour of Life. Swoje doświadczenie taneczne zdobywał na wielu imprezach w Polsce oraz za granicą, gdzie wraz ze swoją grupą zdobywali czołowe miejsca na podium m.in. Freestyle Session Europe, Street Star Festival czy Red Bull BC One Poland Cypher. 

➡️ KIEDY ?

Już niedługo bo  20 KWIETNIA (Sobota) według poniższego planu.

Klasa 1 – 11.00 – 12.30 
Klasa 2 – 12.45 – 14.15

Top rocking – wprowadzenie, groove, podstawy. Rozwijanie top rocku, stylu estetyki tanecznej, rytmika, teoria plus praktyka

➡️ KOSZT ?

Cena:
do 5 kwietnia 169 zł (SDA Teams: 149 zł)
od 5 kwietnia na bank drożej o ile zostaną miejsca

➡️ Gdzie ?

Street Dance Academy ul. Nabycińska 19 Wrocław

✅ JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

Zapisy przyjmujemy do 17 KWIETNIA. Zrobisz to klikając przycisk poniżej

WAŻNE

Zapis powiązany jest z opłatą. Oznacza to, że bezpośrednio po zapisie zostaniesz przekierowany do płatności. Jeśli jej nie ukończysz, Twój zapis nie będzie zarejestrowany, a Ty nie trafisz na listę uczestników.

Do zobaczenia
SDA CREW

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *