Warsztaty z Joanną ‘MJ’ Ostrowską

No to lecimy z tym styczniem. Tym razem czeka na Was JOANNA "MJ" OSTROWSKA. Turbo skill, kozakci nauczycielski vibe więc bierz butelkę wody i lepiej wpadaj
Z powodu kontuzji MJ jesteśmy zmuszeni przełożyć warsztaty na inny termin, o którym poinformujemy jak tylko dostaniemy zielone światło ! Za utrudnienia przepraszamy !
 
CO ?
Warsztaty z JOANNĄ “MJ” OSTROWSKĄ w postaci dwóch kozackich klas ( 1,15h każda )pełnych ognia i fajerwerków.
 
KTO?
Joanna Ostrowska -tancerka, nauczycielka tańca w Polsce. Swoje umiejętności szkoliła zarówno w Polsce jak i za granicą. Brała udział w wielu projektach tanecznych i telewizyjnych m. in. Tańcz z MTV, Eska Music Awards, X Factor, Sopot Hit Festiwal, Opole Festiwal, Mam Talent. Współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Współzałożycielka artystycznego projektu dla tancerzy BLCKCATexperience.
Instruktorem tańca jest od wielu lat, prowadzi zajęcia oparte na choreografii gdzie najbardziej skupia się na odtworzeniu klimatu i emocji muzyki. To nauczyciel wymagający od swoich uczniów, ale doceniający ich ciężką pracę, a przy tym jest bardzo otwartą i sympatyczną osobą.
KIEDY ? 
Już niedługo bo 21 STYCZNIA SOBOTA według poniższego planu.
Klasa 1 – 12.00-13.15
Klasa 2 – 13.30-14.45
 
KOSZT ?
Cena:
do 5 Stycznia 169 zł (SDA Teams: 149 zł)
od 5 Stycznia 189 zł (SDA Teams: 169 zł)
 
GDZIE ?
Street Dance Academy ul. Nabycińska 19 Wrocław
 
JAK SIĘ ZAPISAĆ ?
Zapisy przyjmujemy do 15 STYCZNIA lub do wyczerpania miejsc w linku poniżej
Po zapisie należy dokonać wpłaty do 2 dni roboczych od zapisu bezpośrednio w studiu lub za pomocą szybkich płatności online otrzymanych po zapisie 🙂

Do zobaczenia
SDA CREW

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *